REFERENCE

ORESTA spol. s.r.o. byla založena v roce 1990. Zákazníkům poskytujeme kompexní služby v oblasti stavebnictví. Našim hlavním cílem jsou kvalitně provedené stavby a osobní přístup k zákazníkovi.

Generální dodávky provádíme u obytných, občanských i průmyslových staveb. Stavbu umíme nejen postavit, ale také navrhnout a vyprojektovat. Sledujeme novinky na trhu stavebních výrobků a snažíme se zákazníkovi najít optimální řešení pro jeho konkrétní projekt.

Stavby zajišťujeme formou dodávek “na klíč”. Realizaci stavby zajišťujeme jak vlastními kapacitami v různých odborných profesích,tak spoluprací s roky ověřenými dodavateli subdodávek.

Po stránce technického a materiálního vybavení disponuje naše společnost vlastními stroji a zařízením, kterých je třeba k provedení kvalitního díla.Dále pak vlastní truhlářskou a tesařskou výrobní halu.


OBYTNÉ STAVBY

Naše společnost se výstavbou obytných staveb zabývá po celou dobu svého působení na trhu. Zrealizovali jsme řadu bytových domů, většinou v oblasti Prahy a v posledních pěti letech jsme naši relizační činnost rozšířili i o rodinné domy. Vzhledem ke zkušenosti se stavbou bytových domů, k čemuž vlastníme i potřebné strojní zařízení, umíme zrealizovat i staticky složitější rodinné domy.

OBČANSKÁ VÝSTAVBA

V našem portfoliu je řada realizací občanské výstavby jako jsou prodejny, restaurace, kavárny. 

Více informací o občanské výstavbě


PRŮMYSLOVÉ STAVBY

Naše společnost zrealizovala průmyslové areály pro chemický, stavební a automobilový průmysl.

 

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Od roku 1999 se společnost věnuje také developerské činnosti bytových a rodinných domů. Zabýváme se spíše menšími projekty ve stávajících zástavbách.  Snažíme se našim klientům nabídnout moderní, cenově přístupné a kvalitní bydlení. U developerských projektů stavbu navrhujeme, projektujeme i realizujeme.